Kaucja

Kucja pobierana przez naszą firmą jest podyktowana tym, by zmotywować kupujących do zwrotu uszkodzonej turbosprężarki, ponieważ tylko w ten sposób może zostać zregenerowana i trafić na magazyn dla kolejnej potrzebującej osoby. Niestety doświadczenie pokazuje, że ze zwrotami bywa różnie.

Czasami klienci sprawnie odsyłają uszkodzone turbosprężarki, inni nie. W takich przypadkach, aby uzupełnić braki magazynowe, jesteśmy zmuszeni do poszukiwań i zakupu jej z własnych środków. Aby tego uniknąć, pobieramy kaucję. Jej wysokość jest zależna od modelu i rodzaju turbosprężarki.

Oczywiście kaucja jest zwrotna i należy się spodziewać, że środki trafią na Państwo konto do 10 dni roboczych od momentu otrzymania zwrotu uszkodzonej turbiny.

Klient ubiegający się o zwrot kaucji obowiązkowo musi do przesyłki zwrotnej dołączyć dowód opłacenia kaucji ponieważ jest to podstawa do otrzymania zwrotu środków pieniężnych (paragon z pozycją kaucja).

Jak to działa? Zakup z kaucją:

 

*w przypadku opcji za pobraniem, część wysyłana jest przed dokonaniem wpłaty. Klient płaci kurierowi po otrzymaniu zakupionej części.

Zwrot wpłaconej kaucji:

 

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce: Warunki przyjmowania starych części. Klient ubiegający się o zwrot kaucji obowiązkowo musi do przesyłki zwrotnej dołączyć dowód opłacenia kaucji ponieważ jest to podstawa do otrzymania zwrotu środków pieniężnych (paragon z pozycją kaucja).Warunki przyjmowania starych części.

Warunki odbioru starych części:

Podstawą otrzymania zwrotu kaucji jest dostarczenie starej, zwracanej części. Jednak aby otrzymać zwrot wpłaconej przy zakupie kaucji część zwracana musi kwalifikować się do odbioru. Prosimy o zapoznanie się z warunkami odbioru starych części: